Studio Filmowe

Studio założone i prowadzone przez Ewę Konopko. Firma skupia się na produkcji filmów, seriali TV i kampanii marketingowych, twórczo nadzorując każdy etap produkcji filmu czy realizowanego projektu.

DEBIUT NA RYNKU FILMOWYM

Z racji tego, iż firma debiutuje na rynku filmowym, przy przygotowaniach do filmu familijnego i animowanego serialu „Dzieci Doktora Motyla” współpracuje ze specjalistami z branży filmowej i takimi firmami jak m.in.: Wajda Studio czy Deep Blue, które zajmują się kompleksową produkcją filmową od kreacji scenariuszowej, poprzez realizację zdjęć w dowolnej technice, aż po zaawansowane techniki montażowe i animację. 

Aria Film współpracuje ze specjalistami na wszystkich etapach produkcji filmu, kampanii marketingowej czy innego złożonego wydarzenia, co oznacza, że ekipa jest kompletowana w oparciu o założenia realizowanego projektu. 

Ewa Konopko

Założycielka studia Aria Film, debiutująca producentka filmowa i scenarzystka z wieloletnim doświadczeniem w marketingu, promocji i mediach odpowiedzialna za tworzenie kampanii marketingowych ATL, BTL, cross-media marketing, a także produkcję miniseriali i programów TV w ramach projektów branded content.

Absolwentka kursu producenckiego „Development Kreatywny” w Szkole Wajdy. Wolna słuchaczka programów „Studio Prób” i „Script” w Szkole Wajdy.

Obecnie pracuje nad swoim pełnometrażowym debiutem fabularnym dla widowni familijnej „Dzieci Doktora Motyla” i animowanym serialem TV o tym samym tytule. Dwa kolejne projekty są na etapie research’u.

Pracowała dla takich firm jak m.in.: Dom Mediowy OMD, HSBC Bank Polska, McKinsey&Company. Współpracowała przy projektach marketingowo-mediowych z m.in.: TVN, TVP, Henkel, Nissan, Renault, McDonald’s, HiPP, Wedel, Tikkurila, Jurajska, Hortex, Heinz, Cederoth, BSH (Bosch), Panini, MK Café, Torf Corporation (Tołpa), UPC, Beiersdorf (NIVEA).

W roku 2016 członkini jury w Konkursie Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow”. 

Scroll to Top